Make your own free website on Tripod.com
http://www.marketotomasyon.com/
Ana SayfaFaaliyetlerReferanslarIletisim

 

       2003 yılından bu yana Market Otomasyon Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2005 yılından beri, Raf sistemleri üzerinde de çalışmaktadır.

       Vega Yazılım'da her sektör için bir çözüm mutlaka vardır.

       Market otomasyonu sürecinde, barkod etiketleme sistemiyle deponuza yaptığınız tüm girişleri hata yapmadan gerçekleştirebilirsiniz. Depoda veya raflardaki ürünlerin sayımını, herhangi bir zamanda, tek tuşa basarak doğru olarak yapabilirsiniz. Tüm market stoğunu kontrol edebilir, siparişlerinizi buna göre düzenleyebilirsiniz. Ürünlerin depo ile satış noktalarındaki konumlarını istediğiniz an bilebilirsiniz. Geçmiş yıllardaki stok hareketlerinize bakarak, gelecekteki yatırımlarınızı planlayabilirsiniz.

       Barkod Sistemi; dünyanın her yerinde geçerli olan tek bir numara kullanmayı mümkün kılar. Çizgi kod sistemiyle satış anında kişilerin hata yapma riskini azaltır.

       Ambarlara gelen mallar bilgisayarla daha çabuk ve hatasız işlenir. Sevkiyat işlerinde, sipariş kayıtlarında ve depolamada toptancılara da büyük kolaylıklar sağlar.

       Ayrıca bu sistemle mağazalarda da günlük işler hızlı ve hatasız olarak yürür. Fiyat ayarlamalarında ve kasiyerlerin fiyat ezberlemek zorunda kalmamaları yanında yanlış işlem yapmak gibi büyük sıkıntılar veren durumların ortadan kalkmaktadır.

       VegaWin Programı, her türlü yazarkasa ve POS cihazıyla uyumlu çalışabilmektedir. Program yardımıyla, Barkod yazıcınızdan kendinize özgü barkod çıktıları alabilirsiniz.

       El terminali sayesinde depo takibi kolaylaşacak ve hızlanacak.

       Etiket, rulo, güç kaynağı, gerilim düzeltici piriz de sattığımız ürünler arasındadır.

       Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve karşılıklı güven esasıyla hareket eden firmamız, son teknolojileri kullanmaya büyük önem vermektedir ve müşterilerini de geleceğin teknolojileriyle tanıştırmayı ilke edinmiştir.

 

VEGA WIN
 

 

Zamkinos  ©  2006